ACA 104 – dwie walki mistrzowskie w Krasnodarze

Bartosz Sobczak
0
Published: 17 lutego 2020

Dlaczego nie powinieneś przegapić ACA 104? Obszerna zapowiedź gali opublikowana na facebookowym profilu rosyjskiej organizacji:

ACA 104 odbędzie się w Krasnodarze 21 lutego. Karta walk obejmuje 2 walki o tytuł i wiele innych spektakularnych walk. Dzisiaj przyjrzymy się niektórym z najciekawszych pojedynków… Zaczynajmy!

? Walka o tytuł wagi ciężkiej: Evgeny Goncharov vs Mukhumat Vakhaev

Po raz pierwszy Evgeny Goncharov i Mukhumat Vakhayev mieli się spotkać prawie rok temu. Obaj zawodnicy zbliżyli się do walki ze statusem byłych mistrzów WFCA i ACB, pojedynek między nimi miał wyłonić mistrza wagi ciężkiej ACA. Na krótko przed walką Vakhaev musiał się wycofać, a matchmakerowie musieli poszukać nowego pretendenta. W rezultacie Goncharov zmierzył się z Tony’m Johnsonem i ostatecznie udało mu się zdobyć tytuł ACA. Teraz jego pierwsza obrona pasa będzie skierowana przeciwko Vakhaevowi. Obaj sportowcy są najlepsi w wadze ciężkiej, jak już udowodnili swojimi osiągnięciami, lecz pewni może być tego że między nimi płynie zła krew. Wojownicy niejednokrotnie wymieniali „uprzejmości” w mediach społecznościowych, które podsyciły nadchodzącą walkę i zmotywowały ich do jeszcze lepszego przygotowania do walki. 21 lutego zobaczymy najbardziej spektakularną i konkurencyjną konfrontację, ponieważ obaj wojownicy są gotowi zrobić wszystko, aby pas ACA zawisł na ich biodrach.

? Walka o tytuł w wadze koguciej: Mansur Khatuev – Azamat Kerefov

Młody i obiecujący Mansur Khatuev (8-0) spotka się z Azamatem Kerefovem (12-0), aby wyłonić nowego mistrza ligi ACA w dywizji muszej. Oprócz imponujących osiągnięć jako zawodowców, obaj zawodnicy mogą pochwalić się świetnymi życiorysami w zawodach amatorskich.
W tej walce będziecie mieli możliwość zobaczyć wszystkie najlepsze akcje, jakie ma do zaoferowania waga musza: doskonałą technikę, szybką akcję i doskonałą wytrzymałość. Przygotuj się, tej walki nie można przegapić!

? Abdul-Rahman Dudaev – Islam Meshev

Abdul-Rahman Dudaev jest byłym mistrzem WFCA i ma bardzo niekonwencjonalny styl walki. Stosuje kontrataki, a także posiada umiejętność parterowe na wysokim poziomie. Islam Meshev jest wojownikiem o doskonałych warunkach, który nieustannie się rozwija. W dwóch poprzednich bitwach Meshev pokonał kolegów z klubu Dudaeva, co daje mu jeszcze większą motywację do wygrania. Biorąc pod uwagę ich rekordy i rankingi jako zawodników, zwycięzca tej pary prawdopodobnie zostanie kolejnym pretendentem do tytułu ACA.

Artem Frolov – Bruno Santos

Artem Frolov, pochodzący z Krasnodaru wojownik z akademii treningowej „Kuznya”, stoczy swój drugi pojedynek w ACA z brazylijskim wojownikiem Bruno Santosem. Nieugięty i wszechstronny Artem Frolov jest byłym mistrzem M-1 Global. Artem ma obecnie na swoim koncie 12 zwycięstw, z których 10 to wygrane przed czasem. Jego przeciwnikiem jest czarny pas BJJ, Bruno Santos (18-3-1), który obecnie ma 16 zwycięstw przez decyzję. To bitwa między wojownikiem, który nieustannie szuka okazji do zakończenia pojedynku przed czasem i doświadczonego i ostrożnego weterana Santosa. Dodajmy do tego fakt, że obaj wojownicy przegrali debiutanckie walki w lidze, możemy naprawdę oczekiwać, że obaj dadzą z siebie wszystko, aby tym razem wygrać.

? Bibert Tumenov – Kyle Reyes

Młodszy brat byłego mistrza ACB i ACA, Alberta Tumenova, Bibert, będzie miał swoją pierwszą walkę w lidze ACA przeciwko Kyle’owi Reyesowi. 22-latek ma międzynarodowy tytuł mistrzowski w boksie, dzięki czemu Tumenov zawsze domnstruje show które publiczność chce oglądać w klatce! Bibert ma obecnie siedem zwycięstw i do tej pory wygrał 5 pojedynków przez KO.
Bardzo doświadczony Kyle Reyes, który zmierzy się z Tumenovem, odbył trzy walki w ACB i ACA i zwyciężył w każdym z nich. Ma 11 wygranych przed czasem w swoim rekordzie MMA.
Nadchodząca walka jest prawdziwym sprawdzianem dla obu przeciwników, a coś mówi nam, że ta bitwa nie potrwa długo!

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments