ACA 108: Łukasz Kopera vs. Duad Shaikhaev w rozpisce

Bartosz Sobczak
0
Published: 25 lutego 2020

Łukasz Kopera kolejnym polskim zawodnikiem na gali ACA 108 w Warszawie

W kwietniu Łukasz Kopera wejdzie do klatki ACA po raz drugi. Tym razem zawalczy w Warszawie, a jego rywalem będzie mocny zapaśnik z Rosji.

Judoka kontra zapaśnik

Łukasz Kopera (9-3) zadebiutował w klatce ACA podczas zeszłorocznej gali organizacji w Łodzi. Przed swoją publicznością poddał Łukasza Rajewskiego i dopisał dziewiąte zwycięstwo do swojego zawodowego rekordu. Tym razem łodzianin zawalczy w Warszawie. Ostatnie tygodnie spędził na treningach w USA, ale już w środę wraca do kraju. Jego rywalem podczas  kwietniowej gali ACA 108 będzie Rosjanin, Duad Shaikhaev (9-4).

To będzie równy pojedynek wojowników wywodzących się ze sportów chwytanych. Czy wsparcie fanów, którzy w social mediach organizacji mocno domagali się walki Łukasza podczas gali ACA w Warszawie przyniesie mu kolejne zwycięstwo?

Ostatnie dni przedsprzedaży biletów

Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia, w piątek, w COS Torwar w Warszawie. W walce wieczoru na Torwarze zobaczymy Daniela Omielańczuka (23-9) z Dagestańczykiem Salimgireyem Rasulovem (18-7). Emocji nie zabraknie też podczas polsko-polskiego starcia Piotra Strusa (15-5) z Rafałem Haratykiem (12-3). Bilety na wydarzenie są już dostępne w przedsprzedaży, a ceny zaczynają się od 50 zł. Więcej na www.eventim.pl/aca108

KARTA WALK ACA 108

Walka wieczoru:

Daniel Omielańczuk (23-9) vs Salimgirey Rasulov (18-7)

Piotr Strus (15-5) vs Rafał Haratyk (12-3)

Kamil Oniszczuk (7-0) vs Mindaugas Verzbickas (14-7)

Radosław Paczuski (3-0) vs TBA Łukasz Kopera (9-3) vs Duad Shaikhaev (9-4)

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments