ACA 131: Abdulvakhabov vs. Dias – graficzna karta walk. Powrót Uralskiego Hulka!

Bartosz Sobczak
0
Published: 25 października 2021

Organizacja ACA udostępniła graficzną kartę walk gali ACA 131, która odbędzie się 5 listopada w Moskwie. W rozpisce znalazło się miejsce dla dwóch pojedynków o mistrzowskie pasy. Abdul-Aziz Abdulvakhabov zmierzy się z Hacranem Diasem w walce wieczoru, stawką tego boju będzie pas kategorii lekkiej (-70 kg). Zarówno 32-letni „Lew” jak i pięć lat starszy Brazylijczyk mają na koncie serię trzech kolejncyh wygranych.

W co-main evencie Magomedrasul Khasbulaev zawalczy z Ramazanem Kishevem o pas kategorii piórkowej (-66 kg). Zarówno doświadczony „Frodo”, który w przeszłości walczył w Bellatorze jak i pochodzący z Karaczajo-Czerkiesji Kishev mogą pochwalić się solidnymi seriami zwycięstw. Khasbulaev jest niepokonany od listopada 2018 roku natomiast Ramazan nie zanotował żadnej porażki w ciągu ostatnich dwóch lat.

Show skraść będzie chciał zapewne Ivan Shtyrkov, tak to właśnie na tej gali szykuje się powrót „Uralskiego Hulka” do klatki ACA! Rywalem zawodnika z Jekaterinburga będzie doświadczony Artur Astakhov.

Leave a rating
0
0