Adam Soldaev wywiad

Adam Soldaev przed KSW Colosseum 2: „Nastawiam się na mocną bitkę, nie boję się…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 17 kwietnia 2023

Adam Soldaev udzielił Jarkowi Świątkowi wywiadu w którym zdradził jak przebiegały negocjacje kontraktowe z federacją KSW i jakie propozycje walk otrzymywał w ostatnim czasie. Zawodnik WCA Fight Team wypowiedział się także na kilka innych tematów.

Adam Soldaev stoczy swój kolejny pojedynek w federacji KSW na gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Zawodnik WCA Fight Team zmierzy się z Danielem Rutkowskim. Więcej na temat samego starcia znajdziecie w dedykowanym artykule. Daniel Rutkowski vs. Adam Soldaev na KSW Colosseum 2 [VIDEO]

Jaru wybrał się do WCA, żeby przeprowadzić rozmowę z Adamem, oczywiście głównym tematem było podpisanie umowy na walkę z „Rutkiem” na gali KSW Colosseum 2 jednak nie zabrakło także dyskusji na inne tematy.

Oto co Adam powiedział na temat negocjacji kontraktowych:

„Pierwsza oferta to była od razu oferta na walkę z Rutkiem, tylko że Daniel nie miał wtedy kontraktu z KSW, więc Wojsław powiedział, że w razie czego taką drugą opcją jest Patryk Kaczmarczyk. Ja ogółem chciałem walczyć w marcu, wyszedłem do nich z taką propozycją jednak KSW mówiło od początku, że albo stadion, albo miałbym być rezerwowym w walce Ruchała vs. Śmiełowski. Także wybrałem stadion bo bycie rezerwowym nie zawsze jest fajne.”

Soldaev wypowiedział się także na temat swojego rywala Daniela Rutkowskiego:

„Co o nim mówić, nic o nim nie trzeba mówić, bardzo dobry zawodnik, on wszystko swoimi walkami udowadniał. Były mistrz Babilonu, były mistrz FENu, walczył o pas KSW z Salahdinem to już mówi o nim wiele, nic chyba więcej nie trzeba dodawać.”

Jak Adam zapowiedział pojedynek?

„Ja jestem wszechstronnym zawodnikiem i on też jest, tutaj nie ma że stójkowicz z zapaśnikiem się bije. Ja tez mam zaplecze zapaśnicze, oczywiście nie takie jak Rutek. Trzeba pamiętać, że on jest zapaśnikiem w stylu klasycznym, to nie jest zapaśnik w stylu wolnym. Bardziej wolny pasuje pod MMA, ale Daniel też fajnie wykorzystuje swoje zapasy w walce. Ja bym nie mówił, że zapasy to on, a stójka to ja. Zobaczymy jak to wyjdzie w walce, ja się nastawiam na mocną bitkę, nie boję się parteru, nie boję się zapasów. Myślę, że on też się nie boi mojej stójki ani trochę, więc dobra bitka się szykuje.”

Adam Soldaev przed KSW Colosseum 2

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments