Adamo Rudnik otworzy galę FEN 26

Bartosz Sobczak
0
Published: 08 października 2019

Adamo RUDNIK będzie muzyczną gwiazdą Gali Fight Exclusive Night, która odbędzie się 12 października we Wrocławiu. Transmisję otwarcia gali zobaczycie na żywo o godzinie 20:00 w Polsat Sport Fight, Polsat Sport i Super Polsat!
Adamo RUDNIK będzie muzyczną gwiazdą Fight Exclusive Night we Wrocławiu! Adamo RUDNIK jest doskonale wszystkim znany jako gwiazda „Najlepszego Przekazu…!”, który kilka lat temu stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku muzycznym. Adamo RUDNIK to artysta motywujący swoim niezwykłym przekazem!Już jako nastolatek osiągnął wiele spektakularnych sukcesów w show-biznesie. Można by ich wiele wymieniać… Jednym z największych był wydany singiel „Zawsze do celu” nagrany przez Adamo RUDNIK-a i jego kolegów, który sprzedał się na poziomie — złotego krążka!

Ten wyjątkowy singiel „Zawsze do celu”, z jakim Adamo RUDNIK jest najbardziej kojarzony, był jedynką na wielu radiowych i telewizyjnych listach przebojów, a klip do tej niezwykle motywującej piosenki był jednym z najczęściej emitowanych teledysków w stacjach muzycznych w 2014 i 2015 roku. Adamo RUDNIK za ten singielotrzymał  m.in. nagrodę specjalną w Operze Leśnej w Sopocie na  Polsat Super HIT Festival w koncercie „  Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM„, Pozytywny i motywujący przekaz tego singla „Zawsze do celu” został doceniony również przez wielu polskich sportowców.
Adamo RUDNIK będzie muzyczną gwiazdą  Gali Fight Exclusive Night, która odbędzie się 12 października we Wrocławiu. Transmisję otwarcia gali zobaczycie na żywo o godzinie 20:00 w Polsat Sport Fight, Polsat Sport i Super Polsat!

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments