Adrian Bartosiński chce wykupić swój kontrakt z FEN i wziąć udział w programie „Only One. Tylko jeden”

Bartosz Sobczak
0
Published: 02 stycznia 2020

Adrian Bartosiński (7-0) ma ważny do końca 2020 roku kontrakt z Fight Exclusive Night. Zawodnik jednak nie zamierza go wypełnić i podjął kroki ku temu by „wykupić” kontrakt. Kwota odstępnego jakiej oczekuje FEN wynosi 30 000 zł. Bartosiński chce zakończyć przygodę z organizacją zarządzaną przez Pawła Jóźwiaka po to by wziąć udział w programie „Only One. Tylko jeden”, który będzie emitowany na antenie stacji Polsat. Finałowa walka programu odbędzie się na jednej z gal federacji KSW, a jej zwycięzca otrzyma ofertę kontraktową od federacji, której właścicielami są Martin Lewandowski i Maciej Kawulski.

Oto jak Bartosiński argumentuje zbiórkę:

Cześć! Nazywam się Adrian Bartosiński i jestem zawodnikiem MMA. Do tej pory stoczyłem siedem zawodowych pojedynków i wszystkie wygrałem, z czego ostatnie pięć przez nokauty. Mieszane sztuki walki to całe moje życie. Wszystko postawiłem na jedną kartę i opuściłem rodzinną Rawę Mazowiecką, by trenować w klubie Octopus Łódź. W klatce zostawiam zawsze całe serce i staram się walczyć tak, by nie tylko wygrać, ale zapewnić fanom jak najlepsze widowisko.

Sprawdź co mam na myśli mówiąc, że staram się walczyć efektowanie i zobacz moją walkę z Krystianem Bielskim: https://www.ipla.tv/wideo/sport/FEN/5004634/FEN-26/5017166/Krystian-Bielski-Adrian-Bartosinski/2032be887eec44d5a324d4bc499240a0?seasonId=5017166

W 2019 roku stoczyłem aż 4 zawodowe walki, a szybkie wygrane przez nokaut spowodowały, że w ostatnim czasie zostałem zaproszony do udziału w programie „Only One. Tylko Jeden”, czyli nowego reality show dla fanów MMA, który wiosną ma być emitowany na antenie Polsatu. Walka finałowa odbędzie się na gali KSW, a zwycięzca otrzyma kontrakt na kolejne walki z tą organizacją.

Wierzę, że udziału w tym programie będzie milowym krokiem w rozwoju mojej kariery, ale obowiązujący kontrakt z organizacją FEN blokuje mój udział w nim. Organizacja FEN zgodziła się zwolnić mnie z kontraktu pod warunkiem opłacenia odstępnego w wysokości 30 tysięcy złotych. Wskazana kwota jest dla mnie nieosiągalna i stanowi wielokrotność mojego honorarium za ostatni pojedynek dla FEN.

Link do zbiórki:

https://zrzutka.pl/g3b5m4

Co sądzicie o tej sytuacji?

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments