Alexander Lööf nowym rywalem Patryka Likusa na niewiele ponad tydzień do KSW 65

Oskar Dela
0
Published: 10 grudnia 2021

Na 8 dni do gali KSW 65, Patrykowi Likusowi wypadł rywal, jednakże nie można uznać zastępstwa jakie udało się zorganizować jako słabe. Alexander Lööf, bo to o nim mowa, swoją zawodową karierę rozpoczął zaledwie trzy miesiące temu. W tym czasie zrobił dwie walki, i obie wygrał. Obydwa jego zawodowe starty odbyły się na gali Fight Club Rush – Szwedzkiej organizacji, której gale pokazywane są na UFC Fight Pass. W 2019 roku miał on również okazję wystąpić na mistrzostwach świata IMMAF, na których to udało mu się wygrać dwie walki przed czasem.

Lööf podczas swojej przygody w FCR zaliczył jedno skończenie przed czasem, na Amirze Malekpourze. Mimo to, udało mu się to dopiero na 15 sekund przed ostatnim gongiem, co oznacza że pomimo małego doświadczenia, jest on w stanie stoczyć batalię na pełnym dystansie.

Szwed pomimo małego doświadczenia, może dać całkiem ciekawą walką, bo tak jak Likus jest w sile wieku, a styl jego walki jest widowiskowy, a patrząc po jego amatorskich startach, to trzeba stwierdzić że ma siłę ciosu aby posłać rywala na deski, albo skończyć go w parterze.

Leave a rating
0
0