Alex Volkanovski vs Conor McGregor ufc

Alexander Volkanovski: „Myślę, że każdy chciałby zobaczyć moją walkę z Conorem McGregorem”

Bartosz Sobczak
0
Published: 27 maja 2023

Alexander Volkanovski wypowiedział się na temat tego z kim chciałby się zmierzyć. Zapytany o to z którym zawodnikiem w prime chciałby stoczyć pojedynek „The Great” odpowiedział bez zastanowienia.

Alexander Volkanovski to aktualny mistrz kategorii piórkowej organizacji UFC, który w niedalekiej przyszłości na lipcowej gali UFC 290 stanie do obrony pasa. Alexander Volkanovski powróci do octagonu w lipcu na UFC 290! Unifikacja pasów mistrzowskich!

Volk pojawił się jako gość w The MMA Fan Podcast. Zapytany o to z którym zawodnikiem w prime chciałby się zmierzyć. „The Great” odpowiedział niemal bez zastanowienia:

„To bardzo łatwe dla mnie. Conor McGregor, ponieważ był piórkowym. Tak jest, walczył w piórkowej i powinniśmy pamiętać poprzednich mistrzów kategorii. Pokonałem wszystkich innych mistrzów tej kategorii, ale nie miałem okazji ku temu by zmierzyć się z McGregorem. Myślę, że każdy chciałby zobaczyć taką walkę Volk w swoim prime kontra Conor McGregor w swoim prime w piórkowej. Byłoby to bardzo specjalne wydarzenie, cały hype idący za tą walką zapewniłby nam obu ogromne wypłaty. Dla mnie byłaby to okazja do podkreślenia mojego dziedzictwa. Chcę wygrywać z wszystkimi by w przyszłości móc się pochwalić długą listą ofiar.”

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments