Alistair Overeem o swoich dwóch największych rywalach

Bartosz Sobczak
0
Published: 14 stycznia 2020

Alistair Overeem (45-18) w rozmowie z Grange TV zdradził nazwiska swoich dwóch największych rywali. Były mistrz Strikeforce i zwycięzca Grand Prix K-1 powiedział:

„Mogę powiedzieć, że Badr Hari był moim rywalem w czasach startów w K-1. Wygrałem z nim w zasadzie na początku mojej przygody z wielkim kickboxingiem, później on mnie pokonał. Ta porażka w Grand Prix była ciekawa, zwłaszcza to co działo się tuż przed finałowym pojedynkiem. Wiedziałem, że Badr wygrał swoją walkę w mniej niż minutę, ja dopiero miałem przed sobą swój pojedynek i w przypadku wygranej byłem świadom walki ze „świeżym” Harim. Co więc zrobiłem? Pokonałem Ewertona Teixeirę jeszcze szybciej niż Badr ubił swego rywala. Później przegrałem z Badrem, ale cała otoczka tego rewanżu była fantastyczna, ekscytowali się tym fani na całym świecie.”

„Równie interesująca jest moja rywalizacja z Werdumem. Stoczyliśmy trzy walki; pierwszą w 2006 roku, drugą w 2011 roku i trzecią w 2017 roku. On jest również zawodnikiem, który wspaniale się rozwinął na przestrzeni lat. Pamiętam, że na początku był zaledwie grapplerem, zwykłym gościem od BJJ. W drugim z naszych starć ja byłem lepszy na chwyty jednak on zupełnie niespodziewanie był ode mnie lepszy w stójce. Zaskoczył mnie tym. Wiem jednak jak się z nim obchodzić w klatce bo obserwuję jego postępy na bieżąco od kilkunastu lat.”

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments