Armia Fight Night 8: Kępa vs. Rajewski. Jakubiec w rozpisce

Bartosz Sobczak
0
Published: 01 lutego 2020

Armia Fight Night 8: Adrian Kępa vs Sebastian Rajewski – walka o Mistrzowską Szablę!

Pierwsze zestawienie przedstawione przez federację będzie starciem tytanów!
Po raz pierwszy o Mistrzowską Szablę zawalczy reprezentant MMATADORS Katowice, pochodzący z Mysłowic Adrian Kępa ( 7-4-0). Jego przeciwnikiem będzie autor jednego z bardziej spektakularnych nokautów zeszłego roku w polskim MMA Sebastian Rajewski ( 7-5-0) , reprezentant klubu Czerwony Smok.

MINUTOR Energia Armia FightNight 8 odbędzie się 13 marca w Mysłowicach!

Miniony rok zdecydowanie należał do Adriana Kępy, który w drodze do walki o Mistrzowską Szablę w efektowny sposób pokonał najpierw Sławomira Kołtunowicza, a następne Giorgiego Esiavę.Dwa mocne zwycięstwa doceniło całe środowisko MMA – Kępa został wyróżniony nominacją do odkrycia roku oraz do walki roku.

Teraz, 13 marca w swoim rodzinnym mieście przyjdzie mu zmierzyć się z Sebastianem Rajewskim.Reprezentant klubu Czerwony Smok wydaje się być w swojej szczytowej formie. Podczas październikowej Bogdanka Armia FightNight 7 Rajewski w pierwszej rundzie potężnym wysokim kopnięciem znokautował Macieja Kierzkowskiego jednocześnie zwyciężając trzeciąwalkę z rzędu i zapewniając sobie nominację do KO roku 2019.

Co ciekawe –Kępa i Rajewski mieli okazję już ze sobą walczyć w 2018 roku.Walka została jednak uznana za nieodbytą ze względu na przypadkowe podwójne uderzenie w głowę.

Wszystko wskazuje więc na to, że szykuje się prawdziwa wojna, a tym razem zwycięzca może być tylko jeden.

Walka zakontraktowana została w limicie do 66kg.

MINUTOR-ENERGIA Armia Fight Night 8:Tomasz Jakubiec stanie do obrony Mistrzowskiej Szabli!

To już druga walka o tytuł, która odbędzie się podczas nadchodzącej gali AFN.

MINUTOR Energia Armia FightNight 8 odbędzie się już 13 marca w Mysłowicach!

Tomasz Jakubiec (10-2-0) po raz pierwszy do walki o Mistrzowską Szablę stanął podczas Armia Fight Night 7 w Radomiu. W znakomitym stylu pokonał przed czasem amerykańskiego żołnierza – Roberta Turnquesta i został mistrzem kategorii półśredniej.

Reprezentant klubów Bastion Tychy i Paco Team zdążył przyzwyczaić swoich fanów do emocjonujących pojedynków i zapowiada, że występ przed własną publicznością motywuje go do cięższej pracy
i będzie jeszcze bardziej spektakularny.
Tomasz posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu, obecnie może pochwalić się 5-cioma zwycięstwami z rzędu i zostaje niepokonany od 2016 roku.

W pierwszej obronie tytułu mistrzowskiego, Tomasz ma podjąć najtrudniejsze wyzwanie w dotychczasowej karierze… rywal zostanie ogłoszony już wkrótce!

O gali Minutor Energia Armia FightNight 8

Kolejna – ósma edycja gali Armia FightNight odbędzie się już 13 marca na Górnym Śląsku w Mysłowicach!

W 2017 roku na polskiej scenie MMA pojawił się zupełnie nowy projekt – gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie od samego początku zwróciło uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Tym razem kibice również mogą liczyć na wielkie emocje i zestawienia! W klatce MMA zmierzą się reprezentanci wszystkich rodzajów sił zbrojnych Wojska Polskiego.

13marcaw hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z czekają nas prawdziwe sportowe wojny! Sponsorem tytularnym gali została firma Minutor Energia z Mysłowic!

Bilety już trafiły do sprzedaży na portalu Eventim.pl

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia FightNight z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments