Armia Fight Night 8 – Miller vs Chrobak

Bartosz Sobczak
0
Published: 02 lutego 2020

MINUTOR Energia Armia Fight Night 8: Szeregowy Sylwester Miller vs 5-cio krotny Mistrz Śląska w MMA Patryk Chrobak !

W kolejnym zestawieniu ogłoszonym przez federację Armia Fight Night zmierzą się wielokrotny Mistrz Wojska Polskiego – Szeregowy Sylwester Miller (7-3-0) i pochodzący z Bielska Białej wielokrotny Mistrz K1 i MMA – Patryk Chrobak ( 3-0-0).

Dobrze znany fanom Armia Fight Night Sylwester Miller – żołnierz 1 Brygady Pancernej w Wesołej swoją ostatnią walkę stoczył podczas Bogdanka Armia Fight Night 7, gdzie w błyskawiczny sposób rozprawił się z Dawidem Pasternakiem przez duszenie.

Tym razem ładowniczemu czołgu Leopard 2a5 w drodze po kolejną walkę o mistrzowską szablę przyjdzie walczyć z młodym, ale utalentowanym Patrykiem Chrobak.

Reprezentant DAAS Berserkers Team Bielsko – Biała swoją karierę w MMA rozpoczął 6 lat temu mając zaledwie 15 lat. Na swoim koncie ma tytuły:  Międzynarodowy Mistrz Polski w K1, V-ce Mistrz Polski MMA, 5-cio krotne Mistrzostwo Śląska w MMA i Mistrzostwo Śląska w BJJ.

Szykuje się zatem zacięty i trudny pojedynek dla obu Panów.

Czy zwycięży doświadczony żołnierz Sylwester Miller i tym samym przybliży swoją szansę o kolejną walkę o Mistrzowską Szablę, czy będzie to ambitny 21-letni Patryk Chrobak ?

O tym przekonamy się już 13 marca w Mysłowicach.

O gali MINUTOR Energia Armia FightNight 8

Kolejna – ósma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 13 marca na Górnym Śląsku w Mysłowicach!

W 2017 roku na polskiej scenie MMA pojawił się zupełnie nowy projekt – gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie od samego początku zwróciło uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Tym razem kibice również mogą liczyć na wielkie emocje i zestawienia! W klatce MMA zmierzą się reprezentanci wszystkich rodzajów sił zbrojnych Wojska Polskiego.

13marcaw hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z czekają nas prawdziwe sportowe wojny! Sponsorem tytularnym gali została firma MINUTOR Energia z Mysłowic!

Bilety już trafiły do sprzedaży na portalu Eventim.pl

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia FightNight z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments