Artur Szpilka trening Mamed Khalidov

Artur Szpilka przed XTB KSW Colosseum 2: „Jadę trenować do Mameda Khalidova!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 26 kwietnia 2023

Artur Szpilka spotkał się z dziennikarzami w trakcie dnia medialnego przed galą XTB KSW Colosseum 2. Popularny „Szpila” opowiedział jak aktualnie wyglądają jego treningi, a także zapowiedział wyjazd na tygodniowy obóz treningowy. Szpilka będzie trenował z Mamedem Khalidovem!

Kiedy Artur Szpilka zmieniał team i ogłosił, ze trener Rogala będzie jego głównym trenerem wielu sympatyków federacji KSW zaczęło zadawać pytanie czy jest to dobry ruch by przed pojedynkiem z Mariuszem Pudzianowskim wybierać trenera, który specjalizuje się w stójce.

Okazuje się jednak, że za tym wszystkim stał większy plan i powoli dobierana jest nie tylko ekipa zawodnicza, ale dogadywane są również tematy treningów w innych miejscach. „Szpila” zdradził, że jak chodzi o treningi stójkowe to do grona zawodników trenera Rogali, a zarazem sparingpartnerów Artura dołączył Krzysztof Głowacki. Dziś pisaliśmy na temat angażu „Główki” w KSW. Mistrz Świata w boksie kolejnym bohaterem XTB KSW Colosseum 2!

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Artur Szpilka: „Jadę trenować do Mameda Khalidova!”

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom zebranym na Stadionie Narodowym „Szpila” zdradził kolejną informację na temat swoich przygotowań. Artur Szpilka będzie zatem trenował wspólnie z Mamedem Khalidovem i zapewne będzie mógł liczyć na cenne podpowiedzi duetu trenerów, Szymon Bońkowski i Paweł Derlacz, którzy od lat z sukcesami prowadzą klub Arrachion Olsztyn.

„Najważniejsze jeszcze jedno chciałem powiedzieć, że w pełnym zdrowiu, odpukać, żeby tak było do końca walki, teraz też jadę do Mameda Khalidova na tydzień.”

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments