Babilon MMA 13: Pawlak vs. Błeszyński II w Legionowie

Bartosz Sobczak
0
Published: 25 lutego 2020

17 kwietnia w DPD Arena Legionowo dojdzie do rewanżowej walki Pawła Pawlaka (15-4-1) z Adrianem „Aresem” Błeszyńskim (9-3-1), a stawką znów będzie pas mistrzowski Babilon MMA wagi średniej. Kto zostanie trzecim mistrzem organizacji Tomasza Babilońskiego – odpowiedź już za kilka tygodni.

Niedawne pierwsze starcie Pawła Pawlaka z Adrianem Błeszyńskim zakończyło się remisem po 5 rundach. „Plastinho” Pawlak lepiej zaczął potyczkę w Łomży, ale druga część rywalizacji, a zwłaszcza jej końcówka zdecydowanie należała do „Aresa” Błeszyńskiego. Obaj zawodnicy wiedzieli, że wkrótce znów spotkają się w klatce. Najważniejszy i najciekawszy mistrzowski rewanż w polskim MMA odbędzie się na Babilon MMA 13 w Legionowie. Dla kogo trzynastka okaże się szczęśliwa, a dla kogo pechowa?

Babilon MMA 13: REVENGE. Walka Pawlak vs Ares II w Legionowie >>>

Drugą walką wieczoru będzie pojedynek Łukasza Sudolskiego (6-0) z Eminem Abdurizaevem (5-0). Łukasz Sudolski zachował miano niepokonanego w MMA, rozbijając Michała Gutowskiego w pierwszej rundzie styczniowego starcia w Szczecinie. Jego najbliższy przeciwnik też ma „czyste” konto po stronie porażek. Z pięciu zwycięstw, Rosjanin trzy odniósł przed czasem. W Legionowie jeden z nich straci zero w rekordzie.
17 kwietnia po raz drugi do klatki wejdzie Róża Gumienna, która bez problemów uporała się z Raimondą Grundulaite na gali Babilon MMA 10 w Wieliczce. Jedna z najlepszych polskich kickbokserek znokautowała rywalkę w 1. rundzie.

Na widzów w podwarszawskim Legionowie czekać będzie wiele innych ciekawych pojedynków. Ponowie w klatce zobaczymy Dawida Śmiełowskiego – odkrycie przedświątecznej gali w Radomiu, gdzie w efektowny czy wręcz brutalny sposób znokautował Damiana Zorczykowskiego w ostatnich sekundach starcia.

Organizator Tomasz Babiloński stawia na zawodników, którzy potrafią porwać tysiące kibiców. Stąd obecność w Legionowie Pawlaka, Błeszyńskiego, Sudolskiego, Abdurizaeva, Gumiennej, Śmiełowskiego i jeszcze kilkorga innych zawodników MMA. Wszyscy oni gwarantują wysoki poziom sportowy i wielkie emocje. Bilety na galę Babilon MMA 13: Revenge są już dostępne w cenie od 30 PLN na www.eventim.pl.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments