Bellator 222 – skrót przełomowego wydarzenia – video

Bartosz Sobczak
0
Published: 15 czerwca 2019

Gala Bellator 222 obfitowała w wiele „przełomowych” wydarzeń. W sieci pojawił się już skrót głównej karty gali. Możecie go zobaczyć poniżej.

Rory MacDonald potrzebował pięciu rund, aby pokonać na punkty Neimana Gracie. „Czerwony Król” obronił mistrzowski pas kategorii półśredniej i awansował do finału Grand Prix.

Lyoto Machida znokautował Chaela Sonnena na początku drugiej rundy. „Smok” wystrzelił w powietrze i pięknym latającym kolanem ustrzelił rywala, a następnie zwieńczył dzieła w parterze mocnym gradobiciem. Tym samym szansę Brazylijczyka na walkę o mistrzowski pas kategorii półcięzkiej znacznie wzrosły, a „Amerykański Gangster” tuż po porażce zostawił rękawice w octagonie i ogłosił zakończenie długiej kariery.

Kyoji Horiguchi podobnie jak MacDonald potrzebował pełnego dystansu, aby po raz kolejny pokonać Darriona Caldwella. W pierwszej walce „Karate Kid” bronił mistrzowskiego pasa Rizin, a dziś w nocy wywalczył kolejne trofeum. Tym samym Japończyk stał się posiadaczem dwóch trofeów i jego sytuację można przyrównać do tej w jakiej znajdują się pięściarze, którzy „kolekcjonują” pasy różnych federacji bokserskich.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments