bellator 288 video

Bellator 288: Nemkov vs. Anderson 2 – tak walczą bohaterowie gali [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 15 listopada 2022

Amerykańska organizacja Bellator MMA opublikowała oficjalny trailer gali Bellator 288. W walce wieczoru wydarzenia zmierzą się Vadim Nemkov oraz Corey Anderson. Będzie to drugie starcie obu zawodników. Pierwszy pojedynek uznano za nieodbyty po tym jak fighterzy przypadkowo zderzyli się głowami pod koniec trzeciej rundy.

Starcie Rosjanina z Amerykaninem jest finałowym bojem w światowym Grand Prix, a jego stawką będzie oczywiście pas mistrzowski kategorii półciężkiej (-93 kg). W drugiej z walk wieczoru oko w oko staną Patricky Freire oraz Usman Nurmagomedov. Faworytem wydaje się być Dagestańczyk. Legitymujący się nieskazitelnym rekordem 15-0, zawodnik z Machaczkały postara się zapewne o wygraną w pierwszej rundzie. Nie można jednak przekreślać szans doświadczonego „Pitbulla”, który jest niezwykle niebezpieczny zwłaszcza na początku walki. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii lekkiej (-70 kg).

Bellator 288: Nemkov vs. Anderson 2 – oficjalny trailer gali

Przejdźmy jednak do meritum, czyli do drugiego z materiałów video udostępnionych przez organizację zarządzaną przez Scotta Cokera. Poniżej możecie zobaczyć najlepsze dotychczasowe nokauty zawodników, którzy zameldują się ponownie w klatce już 18 listopada na gali w Wintrust Arena w Chicago.

Tak walczą bohaterowie gali Bellator 288!

Leave a rating
0
0