Bellator Milano: Carvalho vs. Nemkov, Manhoef vs. Bahati

Bartosz Sobczak
0
Published: 02 sierpnia 2019

Organizacja Bellator kontynuuje budowanie karty walk zaplanowanej na 12 października. Prezes Scott Coker i matchmaker Rich Chou zaprezentują w Mediolanie wiele ciekawych zestawień i bynajmniej nie chodzi tu o rewię mody, a o specjalistów od efektownych walk.

Rafael Carvalho i Vadim Nemkov skrzyżują rękawice w co-main evencie gali. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej. Co ciekawe w tej samej dywizji odbędzie się druga z zaanonsowanych walk. Melvin Manhoef, żywa legenda sportów uderzanych zmierzy się z Yannickiem Bahatim znanym z występów na galach BAMMA i KSW.

Carvalho to były mistrz kategorii średniej, który po porażkach z Gegardem Mousasim i Lyoto Machidą zdecydował się na przejście do kategorii wyżej. Brazylijczyk tłumaczył swą decyzję coraz większymi trudami ze zbijaniem zbędnych kilogramów. 27-letni Rosjanin Nemkov to klubowy kolega Fedora Emelianenko. Vadim ma na koncie passę pięciu kolejnych zwycięstw. Co ciekawe Nemkov rozpoczął serię od wygranej nad Mikołajem Różańskim, a w ostatnim występie pokonał Phila Davisa.

Manhoef ma na koncie dwie porażki z wspomnianym wyżej Carvalho. Holenderski weteran pokonał w ostatnim występie Fina Kauppinena i nie zamierza zawieszać rękawic na kołku. Bahati po porażkach z Du Plessisem, Shipmanem i Janikowskim wreszcie dopisał do rekordu wygraną. „Black Mamba” pokonał Amerykanina Amira Dadovicia.

https://www.instagram.com/p/B0qzFw8g8Vd/
Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments