henderson vs mamedov

Bellator ogłosił sześć nowych zestawień na galę Bellator 273. Henderson vs. Mamedov co-main eventem wydarzenia.

Bartosz Sobczak
0
Published: 30 grudnia 2021

Bellator ogłosił sześć nowych zestawień na galę Bellator 273. Benson Henderson vs. Islam Mamedov co-main eventem wydarzenia.

Henderson (28-11-0) wejdzie do klatki po trzech kolejnych porażkach i zapewne będzie to dla niego ostatnia szansa na utrzymanie kontraktu w organizacji. Dla Mamedova (20-1-1), który stoczył 9 walk w WSOF/PFL będzie to dopiero drugi pojedynek pod banderą organizacji Bellator. Warto podkreślić, że Dagestańczyk pozostaje niepokonany od sierpnia 2010 roku!

W pozostałych z ogłoszonych starć Henry Corrales (19-6) podejmie Aidena Lee (10-5). Obaj zawodnicy walczyli ostatnio ze zmiennym szczęściem, więc każdy z nich będzie chciał dopisać kolejne zwycięstwo do rekordu i rozpocząć budowanie serii zwycięstw.

Sabah Homasi, weteran UFC ma aktualnie na koncie dwie porażki z rzędu. Trzeciej Scott Coker i spółka mogą mu już nie wybaczyć. „The Sleek Sheik” zmierzy się z Jaleelem Williamsem, który do niedawna mógł się pochwalić serią sześciu kolejnych wygranych. Doskonałą passę Amerykanina przerwał jednak Mukhamed Berkhamov.

Inne zaanonsowane walki:

Saad Awad vs. Christopher Gonzalez
Romero Cotton vs. Dalton Rosta
Sullivan Cauley vs. Ben Parris

https://www.instagram.com/p/CYFe195vUmX/
Leave a rating
0
0