Bellator zorganizuje gale dzień po dniu!

Bartosz Sobczak
0
Published: 24 sierpnia 2019

Organizacja Bellator po raz kolejny postanowiła zaskoczyć fanów. Jedna z osób związanych z organizacją pragnęła pozostać anonimowa jednak poinformowała, że Bellator zawita do Uncasville w Connecticut 25 i 26 października. Zawodnicy dzień po dniu będą toczyli boje w hali Mohegan Sun Arena mogącej pomieścić 10 000 widzów na trybunach.

Piątkową galę Bellator 231 uświetni rewanżowe starcie Franka Mira z Royem Nelsonem, natomiast za main event sobotniej gali Bellator 232 posłuży finał Grand Prix kategorii półśredniej, czyli drugi bój między Rorym MacDonaldem, a Douglasem Limą. Co ciekawe to nie pierwszy taki przypadek w historii organizacji Bellator, gdyż w lutym tego roku również w Mohegan Sun odbyły się dzień po dniu gale Bellator 215 i Bellator 216. Wtedy pierwsza gala zgromadziła na trybunach 9117 widzów, a druga 9624. Łączne wpływy z bramki wyniosły prawie 2 miliony dolarów.

Według niepotwierdzonych jeszcze plotek Coker planuje grudniową galę w Japonii we współpracy z organizacją Rizin, więcej informacji na ten temat wkrótce.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments