Benavidez do Cejudo: „Decyduj czy bronisz tytułu czy wakujesz pas”

Bartosz Sobczak
0
Published: 19 września 2019

Joseph Benavidez był wielokrotnie wymieniany przez Danę White’a jako kolejny rywal Henry’ego Cejudo. Mijają kolejne tygodnie, a oficjalnego ogłoszenia walki wciąż nie ma. Benavidez ma własną teorię na ten temat:

Myślę, że on nie chce stracić żadnego z pasów, był długo kontuzjowany i teraz mówi, że jest gotowy do walki jednak w kategorii koguciej, a nie w muszej. Kiedy zatem będzie w pełni zdrów? Kiedy da znać o terminie? UFC powinno wyznaczyć mu jakąś graniczną datę. Jest jeszcze jedna rzecz. Nawet jeśli Henry zwakuje pas i przyjdzie mi walczyć z kimś innym to będę zadowolony. Ja już go pokonałem, to on na ten moment podejmuje decyzję o tym, że nie chce się zrewanżować. Henry decyduj czy bronisz tytułu czy wakujesz pas.”

Benavidez wypowiedział się również na temat rosnącej popularności Cejudo:

Będąc nieaktywnym stara się pozostawać w grze, zamieszcza w mediach społecznościowych coraz durniejsze rzeczy. Wszyscy na instagramie piszą mu, że jest szalony, że zwariował. Staje się popularniejszy i przyciąga zainteresowanie. Nigdy w życiu nie miałem takiej sytuacji by podchodzili do mnie zwykli ludzie i mówili: „Mam nadzieję, że pokonasz Henry’ego Cejudo.” Zatem to się sprawdza, jego zagrywki powodują, że ludzie o nim mówią, coraz więcej osób wie kim jest.”

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments