Perry Rockhold BKFC TKO

BKFC 41: Mike Perry pokonał Luke’a Rockholda przez TKO [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 30 kwietnia 2023

W walce wieczoru gali BKFC 41 Mike Perry zmusił Luke’a Rockholda do rezygnacji z kontynuowania pojedynku. „Platinum” trafiał i trafiał, aż w końcu uderzył tak mocno, że przestawił zęby oponenta i rozciął mu wargę.

Gala BKFC 41 odbyła się w nocy czasu polskiego w 1STBANK Center w Broomfield, w obszarze miejskim Denver. Dwa najważniejsze pojedynki karty walk zostały obsadzone doskonałymi weteranami organizacji UFC. W co-main evencie mierzyli się Eddie Alvarez i Chad Mendes, natomiast w walce wieczoru fani mogli zobaczyć w akcji Mike’a Perry’ego oraz Luke’a Rockholda. Większym doświadczeniem w walkach na gołe pięści dysponował Perry i to on z biegiem czasu zaczął zyskiwać przewagę w main evencie.

Po serii ciosów ze strony Perry’ego Rockhold zaczął się cofać i gdy przyjął kilka kolejnych uderzeń sklinczował przy linach. Sędzia wszedł między fighterów tak, aby rozerwać klincz i nakazać kontynuowanie walki jednak Luke Rockhold natychmiast pokazał na swoje zęby, a po chwili powiedział sędziemu Danowi Miragliottcie, że nie będzie kontynuował walki.

Finałową akcję Perry’ego oraz rezygnację Rockholda z kontynuowania starcia możecie zobaczyć poniżej.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments