Błachowicz podsumował zamieszanie przed UFC 282: „Najbardziej szalone kilka godzin w historii”

S
0
Published: 25 listopada 2022

„Cieszyński Książę” za pośrednictwem social mediów podsumował na spokojnie ostatni dzień i wielkie zamieszanie przed galą UFC 282. 

Co ciekawe, o tym, że będzie bił się o pas, dowiedział się jako ostatni, gdyż wszystko zostało ustalone w trakcie, gdy były mistrz znajdował się w samolocie lecącym z Warszawy do Las Vegas. Dopiero po wylądowaniu dotarła do niego wiadomość.

Błachowicz komentuje zamieszanie przed UFC 282

Początkowo walka z Magomedem Ankalaevem miała być wyłączenie eliminatorem. Mistrz Jiri Prochazka ze względu na kontuzję zwakował jednak tytuł, a Glover Teixeira nie dogadał się z federacją UFC i pozostał z niczym. Przed nosem przeszedł mu pojedynek o mistrzowski pas, gdyż organizacja nie chciała dać mu walki z Polakiem, ani więcej czasu na przygotowanie do Rosjanina.

Na miejsce main eventu wskoczyło więc zestawienie Błachowicz vs Magomedov, a organizacja ogłosiła, że będzie to pojedynek o mistrzowski tytuł kategorii półciężkiej. Oznacza to, że „Cieszyński Książę” ma szansę na szybki powrót na tron UFC.

Zawodnik za pośrednictwem social mediów odpowiedział o tym, jak dowiedział się o niespodziewanych zmianach:

– To było najbardziej szalone kilka godzin w historii. Wyleciałem z Warszawy na eliminator, a kilka godzin później przyleciałem jako pretendent do tytułu. Jestem gotowy. Trzymajcie kciuki. Jiri Prochazka, wielki szacunek za twoją postawę. Wracaj do zdrowia – napisał na Twitterze.

Natomiast w nagraniu dla UFC dodał – Przylecieliśmy do Vegas wczoraj wieczorem. Dzisiaj pierwszy trening, aklimatyzacja, przyzwyczajenie do pogody i radość z walki o pas, main eventu. Niesamowite, to było szalone, bo nic nie wiedziałem. Leciałem w samolocie 10 godzin i byłem ostatnią osobą, która się dowiedziała, że moja walka jest o tytuł. Życzę Jiriemu bardzo szybkiego powrotu do zdrowia, ale jest, jak jest. Mamy walkę o pas, idealnie. Jestem szczęśliwy, jestem gotowy na to!

Kursy bukmacherskie na walkę Błachowicz vs. Ankalaev

Walkę Jana Błachowicza, jak i całą galę UFC 282 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Leave a rating
0
0