Bracia Fertitta i Dana White kupią drużynę NFL!

Bartosz Sobczak
0
Published: 17 czerwca 2019

Dana White był gościem w LVSportsBiz Guerilla Cross Radio. Prezes UFC w rozmowie z prowadzącym Alanem Snelem potwierdził kilka ważnych informacji.

„TMZ rozmawiało ostatnio z Lorenzo Fertittą w Nowym Jorku i Lorenzo potwierdził, że zamierzają kupić drużynę występującą w NFL. Wiem, że zarządy i właściciele drużyn Panthers i Broncos są gotowi do negocjacji. Możliwe, że Chargers również będą na sprzedaż. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja jednak zapewniam, że jak bracia Fertitta kupią drużynę footballu amerykańskiego to będę ich partnerem podczas zakupu.”

Co ciekawe okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy Lorenzo Fertitta, Frank Fertitta i Dana White sondują taką możliwość:

„Kilka lat wstecz szukaliśmy podobnej możliwości, jednak nie w NFL. Staraliśmy się pozyskać drużynę występującą w NBA jednak nasza oferta została przebita.”

Na sam koniec White zdradził informację na temat aktualnej umowy z UFC, która raczej neguje plotki o tym, że po wakacjach Dana odejdzie z UFC i będzie zajmował się boksem.

„Z wielką radością ponownie wszedłbym w biznes z braćmi Fertitta. Wiesz, jestem skupiony na tym co robię obecnie, więc finansowo oczywiście w każdej chwili mogę dogadać się z Frankiem i Lorenzo jednak fizycznie jestem związany z UFC, niedawno podpisałem nową umowę obowiązującą 10 lat, więc dopiero po jej zakończeniu mógłbym się na co dzień zajmować teamem grającym w NFL.”

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments