breaking błachowicz vs pereira eliminator do walki o pas ufc

BREAKING: Jan Błachowicz vs. Alex Pereira eliminatorem do walki o pas kategorii do 93 kg! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 19 maja 2023

Jaru Świątek spotkał się z Janem Błachowiczem w WCA, aby omówić pojedynek Janka z Alexem Pereirą. Błachowicz przekazał naszemu reporterowi doskonałą informację. Starcie Polaka z Brazylijczykiem będzie eliminatorem do walki o pas kategorii do 93 kilogramów!

17 maja Dana White, prezes organizacji UFC ogłosił, że Jan Błachowicz przywita Alexa Pereirę w kategorii półciężkiej. Pojedynek Polaka z Brazylijczykiem będzie co-main eventem gali UFC 291 w Salt Lake City. Dedykowany artykuł na temat tego zestawienia znajdziecie tutaj. Jan Błachowicz vs. Alex Pereira na UFC 291 w Salt Lake City!

Jaru Świątek, reporter myMMA wybrał się do Warszawskiego Centrum Atletyki by omówić z Jankiem ostatnie ogłoszenie. Szybko okazało się, że były mistrz kategorii półciężkiej miał do przekazania kolejną porcję dobrych wieści.

Jan Błachowicz vs. Alex Pereira eliminatorem do walki o pas!

„Mega waleczka, mega zawodnik sportowe bardzo wyzwanie, więc fajnie cieszę się. Rewanż z Ankalaevem by był okej, spoko, ale to już było, trzeba będzie go zrobić na pewno, ale fajnie że teraz jest coś innego. Patrząc na rywali w mojej kategorii nie chcę patrzeć za plecy, bo walki o pas nie dostanę a to jest walka która wyłoni pretendenta do walki o pas więc ja się jaram.”

Co Jan Błachowicz powiedział o rpzygotowaniach do walki z Pereirą?

„Jest wyższy, ja nie pamiętam kiedy ostatni raz się biłem z kimś niższym. Lepiej się bić z wyższymi, będziemy na to gotowi. Akurat w naszym rejonie, w Polsce nie jest trudno znaleźć sparingpartnerów pod Pereirę tak jak np. pod takiego Ankalaeva. Kamil Ruta pomagał mi dużo w przygotowaniach do walki z Adesanyą, więc od razu jak pojawiło się info o pojedynku z Pereirą to było memory 5 i wydzwoniłem Kamila.”

Jan Błachowicz o kolejnej walce z zawodnikiem kategorii średniej, który przechodzi do dywizji półciężkiej:

„Tak dają, ja biorę. No i postaram się go przywitać tak jak każdego z poprzednich, więc fajnie no. Ja się cieszę. Nie jestem zawiedziony tym zestawieniem, nawet jak pojawiły się pogłoski, że on przechodzi do półciężkiej to byłem jednym z pierwszych, który powiedział od razu: Dawajcie!”

Nim jednak dojdzie do pojedynku Polaka z Brazylijczykiem przypominamy, że już w najbliższą sobotę 20 maja w octagonie UFC ponownie zamelduje się Karolina Kowalkiewicz. Poniżej podpowiadamy gdzie można oglądać i obstawiać galę na której wystąpi Łodzianka.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 73?

Galę UFC Vegas 73: Dern vs. Hill w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 20 maja o 22:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 1:00 w niedzielę 21 maja.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Bardzo zbliżone kursy wystawiono na pojedynek Karoliny Kowalkiewicz. Kurs na wygraną zawodniczki z Łodzi ustalono na 1.75 natomiast na wygraną Vanessy Demopoulos wystawiono kurs 2.08.

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments