Cezary Kęsik w obronie mistrzowskiego pasa na jubileuszowej gali TFL 20

Bartosz Sobczak
0
Published: 03 lutego 2020

Cezary „Polish TANK” Kęsik w obronie mistrzowskiego pasa na jubileuszowej gali TFL 20 w Mieście Radom!

Niepokonany Champion organizacji TFL – Thunderstrike Fight League w kategorii średniej Cezary „Polish TANK” Kęsik, (11-0), już 7 marca w Radomiu stoczy dwunasty zawodowy bój w karierze. Tym samym zawodnik klubu Cross Fight Radom rozpocznie 2020 w rodzinnej organizacji. Ubiegły rok podopiecznego trenera Leszek Kulik był najlepszy w karierze. Fighter urodzony w Chrząchowie czterokrotnie wchodził do klatki.

„POLSKI CZOŁG” dwukrotnie zwyciężał w największej europejskiej organizacji KSW, najpierw z Kuba Kamieniarz MMA Fighter a następnie z Aleksandar „Joker” Ilic. Pod banderą TFL z kwitkiem odprawiał Михаил Бурёшкин a następnie Jussi Tuhmis Halonen. Lider TFL ponadto został uhonorowany Heraklesem za „ODKRYCIE ROKU 2019” w Polskim MMA.

„Rozpoczynamy 2020 dokładnie tak samo jak rok temu. Podczas gali w Radomiu Czarek wywalczył sobie kontrakt z KSW, stoczył 4 doskonałe i efektowne pojedynki. Nie zamierzamy się zatrzymywać. Mamy jasno sprecyzowany cel. „- mówi promotor JS Promotion, organizator TFL Jacek Sarna.


„Idę po swoje i stawiam wszystko na jedną kartę. Zapraszam do Radomia moich najwierniejszych i najlepszych na świecie kibiców! Z Wami na sam szczyt, po mistrzostwo! Widzimy się w Radomiu” – zapowiada Cezary „Polish TANK” Kęsik

Bilety na galę dostępne w systemie www.ekobilet.pl

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments