Choroba wykluczyła Sebastiana Przybysza z walki o pas KSW!

Bartosz Sobczak
0
Published: 04 grudnia 2020

Choroba wykluczyła Sebastiana Przybysza z walki o pas KSW!
Sebastian Przybysz wypadł (7-2-0) z walki o pas KSW kategorii koguciej! Federacja KSW ogłosiła dzisiaj oponenta Antuna Racicia (24-8-1) w pierwszej obronie pasa mistrzowskiego. Będzie nim Bruno Santos, debiutant który do KSW przybył ze słonecznej Brazylii. Przybysz poinformował o swojej rekonwalescencji poście na instagramie:

„W końcu oficjalnie mogę to napisać. Niestety z powodu choroby musiałem wycofać się z walki o pas. Powoli wracam do formy, ale wciąż daleko do takiej na pięć mocnych rund. Cieszę się jedynie, że KSW obiecało mi walkę o pas ze zwycięzca walki Racić vs Santos. Ze swojej strony obiecuję, że nie zmarnuje tej okazji i wyjdę przygotowany na mocny pojedynek. Pas będzie w Polsce!”


Prawdopodobnie choroba „Sebicia” było powodem zwlekania z ogłoszeniem rywala dla Chorwata. Ostatecznie Racić zawalczy z Bruno Santosem, 22-letnim Brazylijczykiem, który może legitymować cię rekordem 9-1. Santos ostatnią walkę wygrał z Isaiasem Simoesem, na gali Brazylijskiej federacji SFT. Gala KSW 57 odbędzie się już 19 grudnia w Łodzi. Wydarzenie można oglądać tylko w PPV!


Autor: Oskar Dela

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments