Colby Covington zaatakował słownie Mieshę Tate i dostał bana w stacji radiowej

Bartosz Sobczak
0
Published: 08 sierpnia 2019

Colby Covington nie schodzi w ostatnich dniach z czołówek branżowych portali. Ledwie „Chaos” pokonał Robbiego Lawlera, a już zdążył mocno skrytykować Jona Jonesa, teraz dołożył kolejną cegiełkę choć niekoniecznie taką, którą wykorzystuje się przy budowie domu. Raczej jest to ciężki kamień, który przywiązywalibyśmy do ciała denata, gdybyśmy chcieli go posłać na dno zbiornika wodnego. Covington zaatakował bowiem Mieshę Tate, byłą zawodniczkę MMA cieszącą się wielką popularnością wśród fanów. Tate spytała Colby’ego czy jego sposób promowania walki z Lawlerem był właściwy i dlaczego zdecydował się na taki ruch. Podczas audycji w radiu Sirius XM Covington powiedział:

„Myślę, że jesteś hipokrytką, nie jesteś perfekcyjną osobą. Pewnie masz jakieś trupy w swojej szafie. Stałaś się sławna bo przegrałaś z Rondą Rousey. No i zamieściłaś w sieci nagie zdjęcia.”

Tate zabrakło słów by odpowiedzieć na atak Covingtona. Miesha powiedziała, że ma prawo wyrazić własną opinię na temat zawodnika. W jej obronie stanął Ryan McKinnell, dziennikarz radiowy prowadzący audycję.

„Zdajesz sobie sprawę z tego, że jej zadaniem jest opisywanie ciebie jako osoby i zwracanie uwagę na różne detale? Pracuje jako analityczka i wyraża własną opinię na temat MMA. Ty jesteś częścią tego sportu, twoje nazwisko znajduje się w tytułach wielu artykułów i w gazetach nie tylko przez wzgląd na twoje występy w octagonie, lecz również przez twe kontrowersyjne wypowiedzi. To nie jest żadna prywatna vendetta przeciw Colby’emu.”

Colby odpowiedział:

„Przyszedłem do waszego radiowego show po to by wykręcić wam najlepsze ratingi!”

McKinnell odparł:

„Podobne do wyników oglądalności UFC on ESPN 5? Czyli najgorsze w historii odkąd gale UFC są transmitowane przez ESPN?”

Wymiana zdań była kontynuowana, lecz w końcu prowadzący przyznali otwarcie, że Covington zostanie zbanowany przez stację i nie będzie więcej zapraszany do audycji.


Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments