Conor McGregor: „Skupię się na kategorii lekkiej w 2021, ale dywizja półśrednia także wygląda ciekawie”

Bartosz Sobczak
0
Published: 03 listopada 2020

Conor McGregor za pośrednictwem twittera odpowiadał na pytania fanów. Jeden z fanów zapytał Irlandczyka o to czy widzi się ponownie w kategorii półśredniej i jakich rezultatów się spodziewa.

„Notorious” napisał:

„Oczywiście, że chętnie wrócę do półśredniej. W 2021 skupię się jednak na kategorii lekkiej, ponieważ mam tu trochę rzeczy do udowodnienia i kilka doskonałych pojedynków przed sobą. Chcę jeszcze raz pokazać światu jak wspaniałym zawodnikiem jestem. Biorę jednak pod uwagę występy w kategorii do 170 funtów w przyszłości. Znacie mnie z tego, że lubię podwajać sukcesy…”

Z wypowiedzi jasno wynika, że Irlandczyk celuje w podwójne mistrzostwo. McGregor w ostatnim czasie nie jest szczególnie aktywny, nie widzieliśmy go w akcji od stycznia 2020, a wcześniejszy występ zanotował w… październiku 2018 roku. Jak zerkniemy dalej w przeszłość to szybko zauważymy, że w latach 2017-2020 Irlandczyk stoczył łącznie zaledwie dwa pojedynki.
Większość fanów już w tej chwili zadaje pytanie czy 32-letni zawodnik będzie w stanie przygotować taką formę z jakiej był znany przed 5-6 laty.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments