Covington próbował oczernić Poiriera, lecz w konsekwencji sam wyszedł na clowna – video

Bartosz Sobczak
0
Published: 07 lipca 2021

Colby Covington próbował oczernić Dustina Poiriera. „Chaos” opublikował materiał video z treningu w trakcie którego Poirier miał rzekomo znokautować amatora. Covington zwrócił również uwagę na zachowanie Dustina po nokautującym uderzeniu, wedle Colby’ego Poirier nie okazał ani krztyny szacunku „amatorowi”, który zjawił się na sali by wspomóc Poiriera w przygotowaniach do walki.

Prawda okazała się jednak inna. Zawodnikiem na filmie jest Brazylijczyk Felipe Douglas, który w chwili zarejestrowania materiału video miał na koncie 20 zawodowych walk. Noszący przydomek „Buakaw” zawodnik powiedział, że nie miał żadnego problemu z zachowaniem Poiriera, gdyż właśnie tak powinien wyglądać fighter szykujący się do walki o mistrzowski pas UFC, i łatwo jest zrozumieć zadowolenie z posyłania sparingpartnerów na deski w trakcie przygotowań.

W sprawę włączył się również Jorge Masvidal, który spytał dlaczego Covington nie opublikuje nagrania, na którym fani mogliby zobaczyć jak Poirier ciosem na korpus nokautuje Covingtona. Masvidal dodał również, że „Chaos” zawsze krytycznie postrzega zawodników obdarzonych mocną siłą ciosu.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments