Cristiano Marcello chce by UFC zatrudniło jego podopiecznych: „Jesteśmy najlepszym teamem w Brazylii”

Bartosz Sobczak
0
Published: 30 listopada 2019

Cristiano Marcello (13-6), weteran PRIDE i UFC chce by organizacja UFC zatrudniła większą ilość jego podopiecznych. Właściciel i założyciel CM System uważa, że jego team jest najlepszym klubem MMA w Brazylii.

Mogę wydawać się odrobinę stronniczy, ale jesteśmy najlepszym klubem MMA w Brazylii. Walczymy i wygrywamy wszędzie. Edilceu Alves jest mistrzem Shooto, a Luis Cado i Matheus Scheffel posiadają mistrzowskie pasy Future MMA. W grudniu Adilson Fernandes powalczy o pas Future w kategorii lekkiej, a Daniel Pereira spróbuje zdobyć pas kategorii średniej organizacji Brave, a przecież jest też Luan Santiago, który zdobył pas Brave w kategorii lekkiej, a teraz próbuje swoich sił w dywizji półśredniej. Mamy wielu topowych zawodników organizacji w Brazylii i Afryce, a mimo to mamy zaledwie jednego zawodnika w UFC. W najlepszej lidze reprezentuje nas tylko Elizeu Zaleski, a żaden inny team w kraju kawy nie ma tak wielu utalentowanych fighterów. To fakt!”

Marcello dał się poznać fanom MMA nie tylko podczas walk w ringu czy klatce. Brazylijczyk zasłynął walką z Krazy Horsem na backstage’u jednej z gal Pride FC.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments