ksw 75 stasiak vs ruchała

Damian Stasiak przed KSW 75: „To będzie walka pokoleń”

Bartosz Sobczak
0
Published: 15 września 2022

Damian Stasiak, który podczas gali KSW 75 zmierzy się z Robertem Ruchałą, jest przekonany, że nadchodzący pojedynek będzie wybrany walką wieczoru tego wydarzenia.

Bilety na galę KSW 75 w sprzedaży na eBilet.pl.

Damian Stasiak, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi koguciej KSW, ma w swoim rekordzie 20 zawodowych pojedynków. Bił się dla takich organizacji jak UFC, ACB czy M-1 i zbierał doświadczenie na całym świecie. Przed nadchodzącą walką z Robertem Ruchałą jest przekonany, że jego rywal stanie przed bardzo poważnym wyzwaniem. 

– Sprawdzę tego młodego zawodnika i zobaczymy jak wypadnie na tle godnego rywala – mówił Damian Stasiak w rozmowie z Mateuszem Borkiem na gali KSW 64.  – Robert stoczył siedem fajnych walk, ale jeszcze nie stoczył tak mocnego boju, z tak dobrym przeciwnikiem jakim jestem ja. Będzie to dla niego ogromny test, walka pokoleń, bo myślę, że jestem od Roberta jakieś dziesięć lat starszy. Jak toczyłem moje największe walki, to Robert chyba oglądał je w telewizji. Teraz Robert będzie miał niezły orzech do zgryzienia.

Pełna rozmowa z Damianem Stasiakiem jest dostępna pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4147

Leave a rating
0
0