Dana White komentuje kontuzję Prochazki! „Jest naprawdę ku…sko źle”

S
0
Published: 24 listopada 2022

Zarówno Dana White jak i Tim Simpson zabrali głos w sprawie kontuzji mistrza oraz odwołanego starcia o tytuł kategorii półciężkiej.

Na gali UFC 282 Jiri Prochazka miał stoczyć rewanż z Gloverem Teixeirą, którego poddał w pierwszym starciu. Niestety Czech doznał bardzo poważnej kontuzji, która na długi czas wykluczy go z walk.

Fighter postanowił więc zwakować pas, który znajdzie się w stawce pojedynku Jana Błachowicza z Magomedem Ankalaevem. Tym samym zestawienie Polaka zostało ogłoszone nowym main eventem.

Dana White o kontuzji Prochazki

Głos w sprawie kontuzji Czecha zabrał szef UFC, który rozmawiał z portalem Yahoo!Sports. Przyznał, że to najgorszy uraz barku, jaki kiedykolwiek widzieli lekarze federacji:

To najgorsza kontuzja barku, jaką lekarze widzieli w historii UFC. Jest naprawdę, k**ewsko źle. Jego bark jest w złym, bardzo złym stanie. Przejdzie poważną operację i będzie wymagał długiej rehabilitacji.

Głos zabrał również menedżer zawodnika Tim Simpson, który wyjaśnił, jak doszło do kontuzji:

Jego bark został zniszczony w standardowym wypadku typowym dla zapasów. Wiecie, jak to jest z barkami, prawda? Często wypadają i wstawiasz je na swoje miejsce. Poczekaliśmy i wyskoczył. Nigdy do końca nie wiesz, jak to jest z barkami, dopóki tego nie sprawdzisz.

Kursy bukmacherskie na walkę Błachowicz vs. Ankalaev

Walkę Jana Błachowicza, jak i całą galę UFC 282 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Leave a rating
0
0