Dana White o walce Floyd Mayweather vs. Logan Paul: „Gdy ludzie pytają mnie jaki jest dziś stan boksu… to właśnie tu mamy odpowiedź”

Bartosz Sobczak
0
Published: 07 grudnia 2020

Dana White o walce Floyd Mayweather vs. Logan Paul: „Gdy ludzie pytają mnie jaki jest dziś stan boksu… to właśnie tu mamy odpowiedź”.

Światło dziennie ujrzały dzisiaj informacje o tym, że niepokonany pięściarz, Floyd Mayweather stoczy pokazową walkę z Amerykańskim blogerem, Loganem Paulem. Walka odbędzie się 20 lutego 2021 roku, a całe wydarzenie będzie transmitowane w PPV. Były mistrz świata wagi półśredniej ostatnią walkę stoczył w 2017 z Conorem McGregorem, z którym wygrał po TKO w 10 rundzie. Paul póki co w swojej bokserskiej karierze stoczył dwie walki z Brytyjskim Youtuberem, KSI`em. Bilans między nimi to 1-1.

Do całej sytuacji odniósł się prezes UFC, Dana White. W swojej wypowiedzi nie stronił od gorzkich słów w stronę tego przedsięwzięcia.

„Gdy ludzie pytają mnie jaki jest dziś stan boksu? To właśnie tu mamy odpowiedź. Czy ten dzieciak nie został wcześniej pobity przez pieprzonego gracza komputerowego z Anglii? A teraz będzie walczył z Floydem.”

Autor: Oskar Dela

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments