Dana White: „W mojej opinii to zmierzch kariery Cyborg, powinna poszukać sobie lżejszych walk”

Bartosz Sobczak
0
Published: 29 lipca 2019

Dana White w rozmowie z Brettem Okamoto wyjawił, że jego zdaniem Cris Cyborg zbliża się do końca kariery i rozumie, że Brazylijka poszukuje lżejszych walk.

„Patrząc na to jak spisała się Cris na UFC 240 i jak walczyła w ostatniej walce nie dziwię się, że nie chciała walczyć z Amandą Nunes. Wiecie co by się stało, gdyby przy aktualnej formie Cyborg zmierzyła się z Nunes…

Cris jest w tym sporcie od wielu lat, szczerze uważam, że nadchodzi zmierzch jej kariery i potrafię zrozumieć dlaczego ona chce lżejszych pojedynków. Wielu zawodników odchodziło z UFC po to, żeby toczyć walki z niżej notowanymi rywalami, nie winię ich za to i nie mam o to pretensji do Cris. Jeśli jednak będzie zdecydowana na rewanż z Nunes i jeśli Amanda także wyrazi chęć stoczenia takiego pojedynku to możecie być przekonani, że do niego dojdzie.”

Przypominamy, że walka z Felicią Spencer była ostatnim pojedynkiem w kontrakcie Cyborg z UFC zatem od niedzieli Brazylijka jest wolną zawodniczką, nie posiadającą kontraktu w najlepszej lidze MMA na świecie.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments