Daniel Rutkowski bardzo mocno o freak fightach! „KSW na pewno nie będzie miało takich idiotów u siebie”

Jakub Hryniewicz
0
Published: 16 grudnia 2022

Po jednorazowym występie na freak fightowej gali Daniel Rutkowski wraca na XTB KSW 77, by stoczyć zaległy pojedynek. Jego oponentem będzie Lom-Ali Eskijew.

To starcie miało się odbyć już na sierpniowej gali KSW 73. Na ostatniej prostej Niemiec czeczeńskiego pochodzenia rozchorował się, a federacja znalazła zastępstwo chwilę. Już w kolejnym miesiącu Eskijew stoczył zwycięski bój na EMC 10, a Daniel Rutkowski zdecydował się wystąpić we freakowej organizacji Prime MMA.

Gala KSW 77 w całości dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy abonamentu w Viaplay. Dostęp do platformy to koszt 34 zł za miesiąc, a oprócz gali, która odbędzie się w sobotę 17 grudnia dostępne są także wcześniejsze eventy federacji. Serwis oferuje dostęp również do rozgrywek piłkarskich, jak Premier League, czy Bundesliga.


-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo! <-


Rutkowski mocno o freakach!

Popularny „Rutek” nie ma najlepszych wrażeń po przygodzie w nowym, dotąd nieznanym od środka świecie. Daniel mierzył się już w wielu federacjach i dyscyplinach, ale sam przyznał, że ze świata freak fightów jedyne pozytywne aspekty to śmiech i wypłata.

– Nie wiem, czy coś mi się w świecie freakowym spodobało… Z mojej perspektywy to tylko i wyłącznie mam dużo śmiechu. Dużo radości mi to tylko przynosi, zażenowania, ale tak naprawdę bardzo dużo śmiechu z tych, tak naprawdę, ludzi-idiotów, którzy tam pajacują, pokazują siebie nie wiem z jakiej strony…. I tylko tyle, no i pieniądze. I tyle. Po prostu. A wszystko co sportowe, to co piękne jest w KSW, czyli szacunek, sport – powiedział poprzez kamerkę w programie „Oktagon Live”.

Prowadzący, Patryk Prokulski, zapytał, czy Rutkowski nie zobaczył tam czegoś, z czego mógłby skorzystać jego obecny pracodawca. „Rutek” odpowiedział jednak, że tak zwanych „dymów” na pewno nie zobaczymy w KSW:

– KSW na pewno nie będzie miało takich idiotów u siebie. Wyzywają się, mówią, wyzywają, wszyscy są frajerami, wszyscy mają papiery na siebie, wszyscy coś tam, wszyscy ktoś tam. Człowieku, to jest świat nie wiem skąd wyciągnięty. Ludzie lubią takich debili, ludzie lubią oglądać takie coś. Ja się nie dziwię, bo sam oglądam niektórych! Ale takie brechty zażenowania, żeby się z nich pośmiać, bo za kija nigdy bym z siebie takiego idioty nie zrobił, po prostu. KSW nie będzie miało takich ludzi, żeby któryś mógł wyskoczyć, wybluźnić, wyzywać przeciwnika – bo u nas to by się skończyło tego samego dnia! Nie byłoby wyzywania się, a poza trybunami, poza kamerami gadania, jak kolega z kolegą. To nie jest sport.

Kliknij po swój dostęp do hitowej gali XTB KSW 77 – tutaj.

Leave a rating
0
0