ksw free fight

Darmowa walka od KSW: Ibragim Chuzhigaev vs. Tomasz Narkun [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 10 grudnia 2022

Ibragim Chuzhigaev spotkał się z Tomaszem Narkunem podczas gali KSW 66, która odbyła się w styczniu 2022 roku. Przypomnijmy sobie wspólnie ten pojedynek o pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

Ibragim Chuzhigaev wejdzie ponownie do klatki KSW już za tydzień na gali XTB KSW 77 w Gliwicach. Urodzony w Groznym, reprezentujący Turcję zawodnik zmierzy się z Ivanem Erslanem. Promując wydarzenie w Gliwicach federacja KSW postanowiła udostępnić darmową walkę.

Ibragim Chuzhigaev spotkał się z Tomaszem Narkunem podczas gali KSW 66, która odbyła się w styczniu 2022 roku. Po bardzo ciekawych pięciu rundach lepszy okazał się pretendent do tytułu, który odebrał pas „Żyrafie” po ponad 6 latach panowania. Zobaczcie tę walkę raz jeszcze.

Darmowa walka: Chuzhigaev vs. Narkun

XTB KSW 78 odbędzie się 28 stycznia 2023 roku w Szczecinie. Bilety na to wydarzenia w sprzedaży na eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa…

KSW 79 odbędzie się 25 lutego. Miejsce wydarzenia zostanie ogłoszone niedługo.

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Leave a rating
0
0