Darren Till złamał obojczyk! Anglik wypada z walki z Marvinem Vettorim!

Bartosz Sobczak
0
Published: 31 marca 2021

Darren Till złamał obojczyk i musiał wycofać się z walki z zaplanowanej na 10 kwietnia walki z Marvinem Vettorim. Anglik poinformował o urazie za pośrednictwem mediów społecznościowych:

„Siedzę tutaj od kilku godzin zastanawiając się nad tym w jaki sposób powinienem wam o tym powiedzieć, cóż zdecydowałem że zrobię to wprost ZŁAMAŁEM OBOJCZYK.
Dziś w trakcie treningu w pewnym momencie poczułem mocny ból i od razu wiedziałem, że złamałem jedną z kości. Powiedzenie, że jestem załamany byłoby wielkim niedopowiedzeniem.
Włożyłem w te przygotowania całe serce, duszę, umysł, ciało, pieniądze, dietę, sen i regenerację, wszystko było na odpowiednim poziomie tak aby urwać głowę rywala, byłem przekonany, że zrobię to na 100%.
Wiem, że on pewnie podchodził do tego tak samo jak ja i chciałem po prostu przeprosić. Marvin mam nadzieję, że teraz szybko otrzymasz nowego rywala i że w niedalekiej przyszłości będzie nam dane stoczyć walkę.”

https://www.instagram.com/p/CNDn36mBPo2/

Swój akces do starcia z Vettorim zgłosił już Kevin Holland, natomiast Włoch krótko odpisał „zróbmy to”. Można się zatem spodziewać, że jeśli Derek Brunson, który ostatnio pokonał Hollanda nie będzie chciał walki z Vettorim to właśnie „Big Mouth” będzie oponentem Włocha.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments