Demetrious Johnson pokonał Tatsumitsu Wadę na gali One Championship: Dawn of Heroes

Bartosz Sobczak
0
Published: 02 sierpnia 2019

Demetrious Johnson zanotował kolejne zawodowe zwycięstwo. Popularny „Mighty Mouse” pokonał Tatsumitsu Wadę na gali One Championship: Dawn of Heroes.

W połowie pierwszej rundy Johnson niespodziewanie wpadł w tarapaty. Wada udanie zaatakował w parterze i wpiął się za plecy Johnsona, a następnie atakował mocnymi łokciami i metodycznie wyprowadzał krótkie ciosy w twarz Amerykanina by zyskiwać „małe” punkty u sędziów.

Runda dla Wady 10:9

Japończyk prezentował się zaskakująco dobrze pod względem zapaśniczym i przez długi czas w drugiej rundzie był w stanie wybronić wszelkie próby sprowadzeń w wykonaniu DJ’a. „Mighty Mouse” pod koniec drugiej rundy znalazł się w pozycji bocznej nie był jednak w stanie wykreować żadnej szansy na zakończenie pojedynku, gdyż zwyczajnie zabrakło mu na to czasu.

Runda dla Johnsona 10:9

Przebieg trzeciej rundy zadecyduje o tym który z zawodników zanotuje zwycięstwo. Póki co mamy remis 1:1. Johnson szybko uzyskał obalenie, a następnie zdominował oponenta. Runda dla Demetriousa.

Amerykanin pokonał rywala na punkty. Starcie było półfinałem Grand Prix kategorii muszej (-57 kg), dzięki wygranej Demetrious awansował do finału turnieju. Dla Johnsona była to druga wygrana w nowej organizacji.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments