Diaz ostro komentuje wymianę Paula z potencjalnym zastępstwem! „Przestraszone c*py”

S
0
Published: 25 kwietnia 2023

Niewykluczone, że ostatni incydent z Natem Diazem poskutkuje odwołaniem walki z Jakiem Paulem. YouTuber zaakceptował wyzwanie innego twórcy internetowego, co spotkało się z ostrym komentarzem byłej gwiazdy UFC.

Przed kilkunastoma dniami potwierdzono kolejny krok, jaki w swojej karierze wykona stocktoński wojownik. Amerykanin we wrześniu stoczył ostatni pojedynek na kontrakcie z największą federacją MMA na świecie i postanowił spróbować swoich sił w innych dyscyplinach. Na datę kolejnego starcia wyznaczono 5 sierpnia, kiedy to w Dallas ma dojść do bokserskiej walki Nate Diaz vs Jake Paul.

To starcie stanęło jednak pod znakiem zapytania. Wszystko oczywiście ma bezpośredni związek z ostatnimi sytuacjami z byłem fighterem UFC w roli głównej. Amerykanin wdał się w bójkę na ulicach Nowego Orleanu, przez co miejscowa policja wydała za nim nakaz aresztowania.

Choć Nate Diaz nie został jeszcze ujęty przez władze, to niemal natychmiast zaczęto się zastanawiać, czy stawi się on w Dallas. Sytuację tę postanowił wykorzystać KSI, twórca internetowy i raper, który od dawna przerzuca się błotem z Paulem.

„Cóż, jeśli to oznacza, że Jake nie ma rywala na sierpień… To z miłą chęcią stawię się jako zastępstwo po tym, jak znokautuję Joe Fourniera w maju.”

„Świetnie. Akceptuję cię w roli rezerwowego. Walka w 185. funtach. Nie ma żadnych klauzul, co do nawodnienia. Pozostań w formie, zadzwonimy w razie potrzeby. Dzięki kolego, za zaangażowanie” – odpisał mu „The Problem Child”.

Młodszemu Diazowi niespecjalnie spodobało się dogadywanie pojedynku, jakby Nate miał faktycznie się wycofać.

„Lol, może po prostu walczcie ze sobą w sierpniu przestraszone c*py. Ja znajdę kogoś, kto na serio umie się bić.”

Kursy bukmacherskie na walkę Paul vs Diaz

Walkę Jake Paul vs. Nate Diaz obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, trzy pierwsze zakłady zagrasz BEZ RYZYKA.

Jak to działa? Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments