Droga do KSW 57 – Kacper Koziorzębski i Marcin Krakowiak

Bartosz Sobczak
0
Published: 07 grudnia 2020

W drugim pojedynku gali KSW 57 do okrągłej klatki powróci Kacper Koziorzębski, który świetnie zadebiutował w niej podczas sierpniowego wydarzenia największej marki MMA w Europie. Jego rywalem będzie znany  z reality show „Tylko Jeden”, Marcin Krakowiak.

Kacper Koziorzębski po raz pierwszy zawalczył pod skrzydłami KSW na gali KSW 54 i zmierzył się wówczas ze znanym ze swoich umiejętności grapplerskich Adamem Niedźwiedziem. Kacper świetnie wykorzystał swoje umiejętności stójkowe potężnie okopując lewą łydkę rywala. W drugiej rundzie starcia Adam Niedźwiedź miał coraz większe problemy z nogą. W końcu upadł na matę i nie dał rady już wstać. Koziorzębski przywitał się więc z fanami KSW w efektownym stylu. Było to jego czwarte zwycięstwo w karierze przez techniczny nokaut.

W przypadku Kacpra od samego debiutu widać było, że to stójka jest jego ulubionym elementem w MMA. Pierwsze dwie zawodowe walki wygrał przed czasem przez nokauty. W dwóch kolejnych bojach musiał uznać wyższość rywali. Te przegrane były jednak ostatnimi na dotychczasowej zawodowej drodze Kacpra. Trzy kolejne pojedynki zakończyły się dla niego wygranymi, co sprawiło, że w następnym boju wyszedł do jednego z największych wyzwań w karierze i walki na gali FEN z mocno faworyzowanym Szymonem Duszą. Kacper wykorzystał swoją szansę i wyszedł z tego pojedynku jako zwycięzca, a następnie wkroczył do świata KSW.

Dalsza część artykułu:

https://www.kswmma.com/news/3389

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments