Erslan vs Mysiala KSW 61

Droga do KSW 61 – Przemysław Mysiala i Ivan Erslan

Bartosz Sobczak
0
Published: 17 maja 2021

Podczas nadchodzącej gali KSW 61 w okrągłej klatce spotka się dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrzowskiego wagi półciężkiej. W pojedynku tym Ivan Erslan zmierzy się z Przemysławem Mysialą.

Bilety na galę KSW 61 w sprzedaży na eBilet.pl

Zarówno Przemysław Mysiala jak i Ivan Erslan mają za sobą zderzenie z mistrzem KSW Tomaszem Narkunem. Obaj zostali przez czempiona poddani i obu przegrana ta przerwała świetną passę zwycięstw.

Przemysław Mysiala podjął się boju o tytuł we wrześniu roku 2019. Podczas gali w Londynie musiał jednak uznać wyższość Tomasza Narkuna, który pokonał go w pierwszej rundzie pojedynku. Dla Mysiali była to pierwsza przegrana od 2013 roku. Zanim stanął do walki o pas wygrał siedem pojedynków z rzędu, a raz zremisował.

Po walce mistrzowskiej Mysiala wrócił do klatki na gali KSW 55. Zmierzył się wówczas z Chorwatem Stejpanem Bekavacem i wywoła z nim prawdziwą wojnę w pierwszej rundzie starcia. Kibice mieli okazję podziwiać potężne wymiany w stójce i piękną walkę zapaśniczą. Obaj zawodnicy przetrwali pierwsze pięć minut nawałnicy i wyszli do drugiej odsłony pojedynku, w której to odsłonie Mysiala zyskał przewagę nad Bekavacem i po udanym przeniesieniu walki na matę rozbił go w parterze.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3548

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments