racić vs wikłacz ksw 63

Droga do KSW 63 – Antun Račić i Jakub Wikłacz

Bartosz Sobczak
0
Published: 28 sierpnia 2021

Były mistrz kategorii koguciej, Antun Račić, powróci do okrągłej klatki po raz drugi w tym roku i zmierzy się w niej z świetnie czującym się w parterze Jakubem Wikłaczem.

Wydarzenie będzie można zobaczyć w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie oraz sieciach kablowych, a także na KSWTV.com i Ipla.tv. Transmisja z gali rozpocznie się o godzinie 20:00.

Dla Antuna starcie na gali KSW 63 będzie pierwszym pojedynkiem po utracie mistrzowskiego pasa. W marcu tego roku podczas gali KSW 59 Račić zawalczył z Sebastianem Przybyszem. Panowie mieli okazję bić się z sobą już wcześniej i wówczas to Chorwat okazał się górą. Tym razem jednak Polak zrewanżował się Antunowi i odebrał mu mistrzowski pas. Obaj zawodnicy dali przy okazji niesamowity pięciorundowy bój, w którym zwroty akcji i dynamika walki wzbudziły prawdziwe zachwyty. Zarówno Sebastian, jak i Antun przeżyli w starciu trudne chwile, ale ostatecznie po wyrównanej i wyczerpującej walce to Polak okazał się lepszy zdobywając tytuł. Mistrzowski bój został wybrany walką wieczoru gali, a zawodnicy nagrodzeni dodatkowymi bonusami od organizacji.

Przed ostatnim starciem Antun był na fali siedmiu wygranych z rzędu. Do KSW wkroczył w roku 2017 i przez sześć walk pozostawał niepokonany. Na gali KSW 51 w Zagrzebiu pokonał Damiana Stasiaka i wywalczył pierwszy w historii organizacji pas mistrzowski wagi koguciej.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3643

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments