ksw 63 piwowarczyk trzciński

Droga do KSW 63 – Damian Piwowarczyk i Marcin Trzciński

Bartosz Sobczak
0
Published: 22 sierpnia 2021

Podczas gali KSW 63 fani zobaczą w okrągłej klatce aż siedmiu debiutujących w niej zawodników. Wśród nich znajdą się dwaj niepokonani, młodzi wojownicy wagi półciężkiej – Damian Piwowarczyk i Marcin Trzciński.

Bilety na galę KSW 63, która odbędzie się w ATM Studio w Warszawie, są już w sprzedaży w serwisie eBilet.pl.

Damian Piwowarczyk nie kryje, że jego marzeniem było dostać się do organizacji KSW. W czerwcu tego roku wywalczył sobie wejście do największej polskiej marki MMA. Po wygranej na gali Runda 10 w Białogardzie Sebastian Przybysz, mistrz KSW w wadze koguciej, wręczył Damianowi teczkę z kontraktem.

Zanim Damian wszedł do zawodowego świata MMA toczył boje na amatorskiej scenie, gdzie wywalczył tytuł mistrza Pomorza, Polski oraz Europy. Bił się nie tylko na zawodach Amatorskiej Ligi MMA, ale walczył również podczas gal zawodowych.

Z wieloma sukcesami na koncie ruszył na podbój zawodowych klatek i w listopadzie roku 2019 wygrał w debiutanckim boju z Sewerynem Kucharskim. Damian starcie to okupił kontuzją ręki, a potem borykał się również z kontuzją kolana. Pandemia utrudniła powrót do zdrowia i przedłużyła czas oczekiwania na powrót do klatki.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3637

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments