ksw 64 pejić vs rutkowski

Droga do KSW 64 – Filip Pejić i Daniel Rutkowski

Bartosz Sobczak
0
Published: 19 października 2021

Świetne starcie w kategorii piórkowej będzie jednym z głównych pojedynków nadciągającej gali KSW 64. Autor jednego z najszybszych nokautów w historii KSW, Filip Pejić, przywita w okrągłej klatce mistrza organizacji FEN i Babilon MMA, Daniela Rutkowskiego.

Bilety na galę KSW 64 już w sprzedaży na eBilet.pl

Filip Pejić ma za sobą pięć pojedynków pod szyldem organizacji KSW. W ostatnim boju jego rywalem został były mistrz wagi piórkowej, Salahdine Parnasse. Starcie zakończyło się w drugiej rundzie i Filip musiał uznać wyższość Salahdine’a w klatce.

Efektownie walczący Filip Pejić przed starciem z byłym mistrzem zmierzył się z Sebastianem Rajewskim. Pojedynek rozegrał się błyskawicznie. Filip już w pierwszej wymianie trafił rywala potężnym prawym sierpem, po którym Rajewski padł znokautowany na matę. Wygranie walki zajęło Pejiciowi jedenaście sekund.

W podobnie pięknym stylu Filip zwyciężył w debiucie dla KSW. Podczas KSW 48 zmierzył się z Filipem Wolańskim i obaj zaprezentowali mocny, techniczny, stójkowy pojedynek. W drugiej odsłonie walki Chorwat skutecznie zaatakował wysokim kopnięciem na głowę i już na macie dobił Polaka ciosami.

Pełny artykuł pod linkiem

https://www.kswmma.com/news/3688

Leave a rating
0
0