koziorzębski vs szymajda ksw

Droga do KSW 66 – Kacper Koziorzębski i Hubert Szymajda

Bartosz Sobczak
0
Published: 07 stycznia 2022

Podczas gali KSW 66 Kacper Koziorzębski zmierzy się z powracającym do klatki KSW Hubertem Szymajdą. Bój ten zapowiada się na interesujące zderzenie zawodnika dążącego do nokautów z fighterem lubiącym poddawać swoich rywali.

Bilety na galę KSW 66 w sprzedaży na eBilet.pl. Wszystkie gale KSW od teraz można oglądać w Polsce jedynie na Viaplay.

Dla Kacpra Koziorzębskiego najbliższy pojedynek będzie czwartym starciem w okrągłej klatce. Będzie również próba odbicia się po dwóch przegranych z rzędu.

Koziorzębski ostatni raz walczył podczas gali KSW 60, kiedy to zmierzył się z Ionem Surdu. Pojedynek ten zakończył się jednak dla niego szybką przegraną w pierwszej rundzie.  

Wcześniej Kacper zawalczył na gali KSW 57. Razem z Marcinem Krakowiakiem zafundowali sobie prawdziwą wojnę w klatce rozegraną na przestrzeni prawie całych trzech rund. Obaj dosłownie wykończeni wyszli do ostatniej odsłony pojedynku, ale cały czas pokazywali niebywałą wolę walki i determinację. Dosłownie w ostatniej minucie boju Krakowiak złapał Kacpra w duszenie gilotynowe i wygrał. Obaj zawodnicy zostali nagrodzeni bonusami, bowiem ich konfrontacja została wybrana walką wieczoru gali KSW 57.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3782

Leave a rating
0
0