ksw 68 pietrzak vs romanowski video zapowiedź

Droga do KSW 68: Pietrzak i Romanowski

Bartosz Sobczak
0
Published: 15 marca 2022

Michał Pietrzak i Tomasz Romanowski znają się, mieli też okazję do wspólnych sparingów, a teraz zmierzą się w okrągłej klatce. Ich walka odbędzie się podczas gali KSW 68.

Ostatnie kilka biletów na sobotnie wydarzenie dostępne jest na eBilet.pl

Transmisję z gali KSW 67 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total. We wszystkich innych krajach, poza wymienionymi powyżej, transmisję z gali KSW 67 można oglądać w serwisie KSWTV.COM.

Michał Pietrzak bije się dla KSW od roku 2019. Ostatni raz walczył w klatce w październiku zeszłego roku, kiedy to zmierzył się z niepokonanym Shamilem Musaevem. Pietrzak postawił w tym boju na zapasy, a Musaev kontrolował walkę w stójce. Zderzenie dwóch stylów nie przyniosło jednak jednoznacznego rozstrzygnięcia, a walka zakończyła się remisem. Podczas gali KSW 68 miało dojść do rewanżu, ale w związku z atakiem Rosji na Ukrainę KSW zdecydowało się zdjąć z karty walk Shamila Musaeva.

We wcześniejszych bojach Michał pokonał Krystiana Kaszubowskiego i Kamila Szymuszowskiego. Debiutując w KSW zmierzył się natomiast z mistrzem, Roberto Soldiciem. Michał wszedł do tej walki w zastępstwie i chociaż przegrał, postawił Roberto bardzo ciężkie warunki i dał wyrównany pojedynek.

Michał ma doświadczenie nie tylko w MMA, ale również w zapasach. Zdobył tytuł mistrza Polski w stylu klasycznym i jest multimedalistą najważniejszych imprez grapplerskich w kraju. W roku 2017 został wyróżniony nagrodą za najlepszą walkę sezonu w Krajowej Lidze Zapaśniczej. Jest też mistrzem Polski w jiu-jitsu z 2014 roku i wicemistrzem z roku 2017.

Tomasz Romanowski wróci do klatki po tym jak nie doszło do jego walki na gali KSW 66. Wówczas choroba wykluczyła go ze startu, ale teraz Tomasz zapowiada świetną formę i pełną gotowość do pojedynku.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3876

Leave a rating
0
0