Polityło vs Chrobak KSW 69

Droga do KSW 69: Paweł Polityło i Patryk Chrobak

Bartosz Sobczak
0
Published: 08 kwietnia 2022

Podczas gali KSW 69 Paweł Polityło przywita w okrągłej klatce debiutującego w niej Patryka Chrobaka. Starcie odbędzie się w warszawskim Studio ATM w limicie kategorii koguciej.

Bilety na galę KSW 69 są dostępne w serwisie eBilet.pl.

Paweł Polityło, popularny „Polski Orzeł”, walczył po raz ostatni w lipcu 2021 roku. Podczas gali KSW 62 zmierzył się z byłym pretendentem do pasa wagi koguciej, Bruno Augusto dos Santosem. Panowie dali mocny i efektowny bój, w którym fani mogli oglądać cały przekrój MMA. Były więc efektowne wymiany, klincz i konfrontacja w parterze. Ostatecznie starcie zakończyło się na kartach sędziowskich i Paweł musiał uznać wyższość Dos Santosa. Przegrana ta przerwała serię dwóch zwycięstw Pawła, który wcześniej rozbił Davida Martinika i Bogdana Barbu.

Polityło swoją przygodę z KSW rozpoczął w roku 2017 i już w pierwszym boju zmierzył się z mocnym Antunem Raciciem, przyszłym mistrzem wagi koguciej. To była dla Pawła nie tylko pierwsza walka w okrągłej klatce, ale również pierwsze starcie w zawodowym MMA. Debiut zakończył się przegraną, ale Paweł pokazał się z bardzo dobrej strony i w kolejnych czterech bojach to jego ręce były unoszone w geście zwycięstwa. Wygrane te zapewniły mu rewanż z Raciciem. Tym razem bój był jeszcze bardziej wyrównany, ale ostatecznie Polityło przegrał go niejednogłośną decyzją sędziów.

https://www.kswmma.com/news/3912

Leave a rating
0
0