karolina owczarz kucinić trailer ksw 61

Droga do KSW 73: Karolina Owczarz i Natalia Baczyńska

Bartosz Sobczak
0
Published: 08 sierpnia 2022

Na karcie walk gali KSW 73 nie zabraknie starcia kobiet. 20 sierpnia w hali COS Torwar w Warszawie, do okrągłej klatki powróci Karolina Owczarz, która zmierzy się z Natalią Baczyńską.

Bilety na galę KSW 73 dostępne w sprzedaży na ebilet.pl.

Podczas gali KSW 73 Karolina Owczarz po raz pierwszy w tym roku wejdzie do okrągłej klatki. Zawodniczka WCA Fight Team ostatni raz walczyła w październiku zeszłego roku na gali KSW 64. Podczas tego wydarzenia Karolina zmierzyła się z Sylwią Juśkiewicz i przegrała z nią na punkty. Przed pojedynkiem z Juśkiewicz Owczarz pokonała Monikę Kučinič, a wcześniej musiała uznać wyższość Justyny Haby.

Karolina wszystkie pojedynki w zawodowym MMA stoczyła pod skrzydłami organizacji KSW. Dziś ma w swoim rekordzie sześć walk, z których cztery zakończyły się jej wygranymi. Przed nadchodzącym bojem z Natalią Baczyńska, Karolina zapowiada, że zrobi wszystko, aby wyjść z pojedynku zwycięsko.

Co ciekawe, dla Karoliny walka na Torwarze będzie powrotem do miejsca jej zwycięskiego debiutu w zawodowym boksie, do którego doszło w roku 2011. Owczarz swoją przygodę ze sportami walki zaczęła od pięściarstwa. Zdobyła wiele medali na krajowych i międzynarodowych zawodach bokserskich, a ukoronowaniem jej amatorskiej kariery okazało się wywalczenie mistrzostwa Polski juniorek w wadze do 57 kilogramów. W zawodowym boksie Karolina stoczyła cztery walki i wszystkie wygrała.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:”

https://www.kswmma.com/news/4080

Leave a rating
0
0