ksw 75 kreft vs castkova

Droga do KSW 75 – Adrianna Kreft i Petra Cestkova

Bartosz Sobczak
0
Published: 03 października 2022

Podczas gali KSW 75 na karcie walk nie zabraknie starcia pań. Tym razem fani zobaczą dwie nowe zawodniczki, które zadebiutują w KSW. Adrianna Kreft zmierzy się z Czeszką, Petrą Částkovą.

Ostatnie bilety na galę KSW 75 w sprzedaży na eBilet.pl.

W tym roku do klatki KSW wkroczył trzy nowe zawodniczki. Podczas nadchodzącej gali KSW 75 zadebiutują kolejne dwie fighterki i będzie to typowy pojedynek młodości z doświadczeniem.

Adrianna Kreft jest na początku swojej drogi przez profesjonalny świat MMA, ale idzie przez niego jak burza. Zawodowo zadebiutowała w czerwcu zeszłego roku. Podczas gali Runda 10 już w pierwszych minutach walki uporała się ze swoją rywalką poddając ją duszeniem gilotynowym. W styczniu bieżącego roku Adrianna dopisała do swojego rekordu drugą wygraną. Tym razem znokautowała przeciwniczkę kopnięciem na korpus. Kilka miesięcy później weszła do klatki organizacji Armia Fight Night i wygrała kolejny bój, musiał jednak przewalczyć całe piętnaście minut i pokonała przeciwniczkę na punkty.

Przed wejściem na zawodową drogę Adrianna zbierała też doświadczenie w starciach amatorskich oraz zawodach brazylijskiego jiu-jitsu. MMA zaczęła trenować na trzy lata przed debiutem w profesjonalnej klatce, a na salę trafiła dość przypadkowo – kolega zaprowadził ją do klubu MMA Team Tczew, w którym Adrianna złapała bakcyla sportów walki.

Teraz Adrianna zadebiutuje w KSW i będzie chciała utrzymać swoją passę walk bez żadnej przegranej.

https://www.kswmma.com/news/4164

Leave a rating
0
0