mistrzostwa mma polska 2 gliwice 30 października

Drugi turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska organizowany przez Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się 30 października w Gliwicach.

Bartosz Sobczak
0
Published: 22 września 2021

Drugi turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska organizowany przez Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się 30 października. Na wydarzenie zaprasza miasto Gliwice.

Turniej zostanie zorganizowany w małej hali Areny Gliwice przy ul. Akademickiej 50.

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w mistrzostwach mogą się już rejestrować na stronie https://www.mmapolska.org/zapisy/index.php poprzez formularz zgłoszeniowy.

Data zakończenia zapisów: 23 października 2021.

Opłata startowa: I termin do 16.10.2021 – 80 zł

II termin 17.10 – 23.10.2021 – 100 zł

Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody”
 https://mmapolska.org/zawody.php

WAŻNE! Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki.

Sponsorami Mistrzostwa MMA Polska są: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Lexus Warszawa Wola, Studio 306, Kostka Transporte i Pitbull West Coast.

Leave a rating
0
0