Dustin Poirier w szpitalu! Wiemy, co dolega zawodnikowi UFC

S
0
Published: 06 grudnia 2022

Były tymczasowy mistrz i dwukrotny pretendent do pasa kategorii lekkiej trafił do szpitala! Co dolega Dustinowi Poirierowi?

Amerykanin to zdecydowanie jedna z największych gwiazd federacji. Na UFC 281 dnia 12 listopada stoczył on ciężki, aczkolwiek zakończony sukcesem, pojedynek z Michaelem Chandlerem. Dustin Poirier poddał „Iron Mike’a” w 2. minucie ostatniej rundy. Teraz jednak „The Diamond” nie ma powodów do uśmiechu.

Zawodnik poinformował w niedzielę polskiego czasu fanów na Instagramie o tym, że przebywa obecnie w szpitalu. Na swoim profilu wrzucił zdjęcie z wenflonem w żyle. Dwadzieścia gościn temu zamieścił kolejny wpis i jak nietrudno z niego wyczytać – sytuacja nie ulega poprawie.

Już drugi dzień w szpitalu, sprawy robią się poważne.

Jak ustalił jeden z dziennikarzy MMA Junkie, Mike Bohn, Poirier nabawił się infekcji stopy. Do zawodnika odezwał się z kolei pracujący w ESPN Brett Okamoto. Na swoim Twitterze zdradził więcej szczegółów tego, co się dzieje z „The Diamondem”.

– W sprawie postów Dustina Poiriera na IG o pobycie w szpitalu… Powiedział mi, że to gronkowiec, ale jego organizm w ostatnich 24 godzinach nie przyjmuje antybiotyku. Przechodzi kolejne badania krwi, ma nadzieję, że dzisiaj dostanie jakieś odpowiedzi.

To oczywiście oznacza, że nieprędko zobaczymy byłego tymczasowego mistrza kategorii lekkiej z powrotem w oktagonie. On sam mówił zresztą, że chciałby zrobić sobie kilka miesięcy przerwy i wrócić na „kasowy” pojedynek.

Leave a rating
0
0